Važni linkovi

Imate li
problem s prijavom
?

Ulaz u virtualne učionice:

Upute za razne online nastavne aktivnosti

Projekt Erasmus+ Dualna karijera
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 25. 2. 2021.

U sklopu projekta Erasmus+ “Dualna karijera”, koji provodi Športska gimnazija u suradnji sa školom Integrierte Gesamtschule Mannheim-Herzogenried (IGMH) iz Njemačke, danas, 25. veljače 2021. u 17 sati počinje završni događaj projekta. Organiziran je virtualni okrugli stol sa predstavnicima sporta, psihologije i politike lokalne zajednice pod nazivom Dual career in education and sports – What are the benefits and challenges? Detalje pogledajte opod opširnije.

Navedeni događaj, zvani “Multiplier event”, održat će se putem digitalne platforme Zoom zbog pandemije virusa COVID-19.Ovim Vas putem pozivamo da nam se pridružite.

Poveznica:

Meeting-ID: 834 7895 7520