Važni linkovi

Imate li
problem s prijavom
?

Ulaz u virtualne učionice:

Upute za razne online nastavne aktivnosti

Špogi danas uživo u Dobro jutro Hrvatska predstavio projekt
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 24. 2. 2020.

Naš projekt „Nepoznata rijeka – život Save uzvodno i nizvodno od Zagreba“  predstavljen je danas uživo u emisiji Dobro jutro Hrvatska na HRT-u.  Učenici Klara Bačić i Oliver Bikić su ukratko objasnili planirane projektne aktivnosti od veljače do lipnja.

U projekt su uključeni učenici 1. razreda, debatna skupina, učenici doma i partner Brodsko ekološko društvo te profesori i odgajatelji, a potporu su pružili Gradski ured za obrazovanje, Ministarstvo zaštite okoliša i Međunarodna komisija za sliv rijeke Save.

„Nepoznata rijeka – život Save uzvodno i nizvodno od Zagreba“ dio je šireg projekta „Prema otvorenoj, pravednoj i održivoj Europi u svijetu – Projekt predsjedanja EU 2019.-2021.” kroz koji Platforma za međugrađansku solidarnost CROSOL i Zaklada SOLIDARNA potiču škole, učeničke domove i školske klubove u njihovom snažnijem javnom djelovanju tijekom predsjedanja Republike Hrvatske Vijećem Europske unije od 1. siječnja do 30. lipnja 2020. godine.

Videoprilog može se pogledati na zahtjev na hrti.hrt.hr.