Važni linkovi

Imate li
problem s prijavom
?

Ulaz u virtualne učionice:

Upute za razne online nastavne aktivnosti

Ljetna škola odgajatelja
Autor: Administrator , 27. 6. 2017.

Od strane Agencije za odgoj i obrazovanje naša ustanova odabrana je kao domaćin Ljetne škole za odgajatelje, koja će se održati u našoj ustanovi od 28. do 30. kolovoza 2017.

Dodatne informacije o održavanju, rokovima za prijavu i sl. možete pronaći u nastavku.

Poštovane kolegice i kolege te dragi suradnici,

čast nam je obavijestiti vas kako smo od strane Agencije za odgoj i obrazovanje odabrani kao domaćini Ljetne škole za odgajatelje, koja će se održati u našoj ustanovi od 28. do 30. kolovoza 2017.

Pozivamo sve odgajatelje, stručne suradnike, zdravstvene voditelje i ravnatelje učeničkih domova u Republici Hrvatskoj da se prijave za sudjelovanje u Ljetnoj školi.  Svi prijavljeni sudionici (koji dolaze izvan Grada Zagreba) koji to žele, mogu biti smješteni u Učeničkom domu Športske gimnazije. Sve prijave smještaja možete uputiti na e-mail adresu: uprava@spogi.hr.

Cijena punog pansiona je 200 kn po danu. Svi sudionici koji neće biti smješteni u Učeničkom domu mogu se također predbilježiti za konzumaciju obroka (ručak, večera) po cijeni od 30 kn.

Dodatne informacije o održavanju, rokovima za prijavu i sl. možete pronaći ovdje.

Radujemo se vašim prijavama i suradnji u provedbi Ljetne škole.

Uprava Športske gimnazije