Izlazak učenika iz zgrade za vrijeme odmora
Autor: Administrator , 9. 9. 2020.

Na temelju dokumenta Organizacija odmora i prehrane [...] Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Športska je gimnazija promijenila svoj dokument Način rada tijekom epidemije bolesti COVID-19.

Najvažnija je promjena da učenici ne moraju sve odmore provoditi u učionicama, nego ih se potiče da izlaze na svježi zrak. Izlazak iz zgrade učenicima omogućavamo tijekom velikih odmora koje smo sad produljili te traju po 15 minuta umjesto 10, koliko je prikladno u slučaju da učenici tijekom odmora moraju biti u učionicama.

Zbog produljenih velikih odmora svim učenicima nastava završava 10 minuta kasnije.

Ostale su promjene u dokumentu Način rada tijekom epidemije bolesti COVID-19 (v.1.3) posljedice mogućnosti kretanja učenika po školi za vrijeme odmora, a odnose se na vraćanje i posuđivanje knjiga u knjižnici, dobivanje potvrda o školovanju i sl.