Dan otvorenih vrata škole
Autor: Administrator , 24. 6. 2020.

Dan otvorenih vrata Športske gimnazije održat će se u utorak, 30. lipnja 2020., od 10 do 16 sati.

Pozivamo sve učenike koje zanima školovanje u Športskoj gimnaziji i njihove roditelje da nam se pridruže ili u školi ili virtualno, putem Zooma.

U oba će vas slučaja dočekati profesori škole i odgajatelji doma te pokazati dio naše škole, odnosno učeničkog doma.

Za najugodniji pristup virtualnom Danu otvorenih vrata trebate na svoje računalo bilo koje vrste, može i mobitel, preuzeti klijentski program Zoom (preuzmite ga s izvornih stranica, zoom.us).

Podaci za pristup Danu otvorenih vrata sadržani su u pozivu (možete i samo kliknuti na poveznicu).

Password: OtvoriSG!